U Sluníčka U Sluníčka
ÚVOD KATALOG AKCE SLEVY VÝPRODEJ SKLADEM AKTUALITY OBCHODNÍ PODMÍNKY KONTAKTY ODKAZY
HL. TEXT
VÝROBCE
ROZMĚR
VARIANTA
Ivana Kovářík
Adresa
U Sluníčka
Staré Město 250
Staré Město
569 32
Česká republika
05215013
DIČ CZ 7158283825
nejsme plátci DPH
Mobil +420 603 184 555
. .

OBCHODNÍ PODMÍNKY

. . .

Způsoby objednání

Objednávky můžete uskutečnit na internetových stránkách: http://www.nase-slunicko.cz

Po přijetí objednávky budete informováni o jejím přijetí a následně také o jejím odeslání prostřednictvím e-mailu.

 

Obchodní podmínky

Všechny ceny v internetovém obchodě http://www.nase-slunicko.cz jsou konečné včetně DPH.

A. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

 1. Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetové prodejny http://www.nase-slunicko.cz  jsou závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, jakož i s reklamačním řádem, a že s nimi souhlasí.

 2. Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím.

 3. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí.

 4. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v registračním formuláři.

 5. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího, pod podmínkou zaplacení kupní ceny, jeho převzetím.

 6. Vyplněním registračního formuláře, či závazné objednávky v rámci internetové prodejny http://www.nase-slunicko.cz, kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech.

 7. Přijetí a odeslání objednávky je zákazníkovi potvrzeno informativním mailem na zadaný mail.

 8. Ceny a Slevy: veškeré ceny včetně akčních platí do odvolání nebo vyprodání zásob.

 9. Storno objednávky: objednávku můžete stornovat e-mailem či telefonicky. Stačí uvést číslo objednávky a  kontaktní údaj na Vás.

 10. V případě objednání zboží na dobírku a následného nevyzvednutí zásilky se zákazník tímto zavazuje uhradit poštovné a dobírečné za nevyzvednutou zásilku.

B. Reklamace a záruka zboží

 1. Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s reklamačním řádem internetové prodejny e-slunicko a právním řádem platným v ČR.

 2. Zboží lze reklamovat u provozovatele dle podmínek reklamačního řádu.

 3. Zboží na reklamaci posílejte důkladně zabalené s průvodním dopisem (reklamačním protokolem), dopravce neručí za špatně zabalené zásilky. Výrobce obvykle neuznává záruku u zboží poškozeného při přepravě, i když se závada projevila před transportem. Dále viz reklamační řád.

 4. Záruka začíná běžet dnem převzetí výrobku spotřebitelem. Na zboží je poskytována záruka 24 měsíců. Prodejce odpovídá za všechny vady výrobku, které má zboží při převzetí kupujícím nebo které se objeví v průběhu záruční doby. Nevztahuje se pak na vady způsobené nešetrným zacházením nebo mechanickým poškozením.

C. Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží)

Internetová objednávka je smlouvou uzavřenou na dálku. Kupující má právo podle občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, kompletní a bez známek užívání nebo opotřebování poslat řádně zabalené zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Prodejce si vyhrazuje odečíst za poškozený, chybějící nebo jinak znehodnocený originální obal částku do výše 35% ceny výrobku. Po obdržení vráceného zboží vrátí prodávající do 30-ti dnů zákazníkovi zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem.

D. Závěrečná ustanovení

 1. Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.

 2. Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky.

 

Dodání zboží

 • Zboží lze po dohodě vyzvednout osobním odběrem na adrese: Staré Město 250, 56932.

 • Zboží zasíláme na adresu zákazníka poštou. Poštovné je účtováno za každou jednotlivou objednávku dle tarifů České pošty.

 • Cena poštovného je připočítána k ceně zásilky (při objednávce nad 3.000,- Kč do 15 kg  zdarma)

 • Balné neúčtujeme.

 • Zboží lze dodat i do Slovenské republiky. Podmínkou dodání je zaplacení kupní ceny předem. Výše poštovného činí dle platného tarifu Kč 230,- až 300,-Kč včetně DPH. Cena poštovného je připočítána k ceně zásilky.

 • Způsob dodání zboží musí být vždy uveden v objednávce Zákazníka stejně i tak způsob platby.

Ochrana osobních údajů

Provozovatel internetového obchodu Pavel Zeman prohlašuje, že poskytuje své služby v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Všechny získané osobní údaje zákazníků budou používány  pouze  pro účely obchodní a marketingové ve smyslu plnění služeb zákazníkům. Nebudou poskytnuty třetím osobám a ani jinak zneužity.

Zákazník využíváním služeb tohoto elektronického obchodu uděluje souhlas ke shromaždování osobních údajů. Zákazník má právo kdykoliv požádat o vymazání osobních údajů z databáze a o zrušení své registrace. Učiní tak vždy písemně nebo mailem na e-slunicko@email.cz. Své údaje můžete také měnit  nebo smazat v zákaznické sekci. 

 

Reklamační řád

1. Povinnosti kupujícího

Kupující je povinen dodané zboží prohlédnout a bez zbytečného odkladu informovat prodávajícího o zjištěných závadách. Kupující může oprávněnou reklamaci podat jednou z následujících možností:

 1. Na e-mailovou adresu provozovatele e-slunicko@email.cz .
 2. Poštou na adresu provozovatele.
 3. Telefonicky.
 4. Po dohodě osobním doručením.

Při uplatnění reklamace je nutno předložit:

                                                           a.  reklamované zboží

                                                           b.  stručný popis závady

 

2. Povinnosti prodávajícího

Prodávající rozhodne o reklamaci do 3 pracovních dnů a vyrozumí o tom kupujícího elektronickou poštou nebo telefonicky, pokud se s kupujícím nedohodne jinak.

Reklamace včetně vady bude vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30-ti dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se prodávající s kupujícím nedohodne jinak.

Reklamace uplatněná v záruční době

 1. Tento reklamační řád byl zpracován dle Občanského zákoníku a vztahuje se na zboží, jehož reklamace byla uplatněna v záruční době.

 2. Nárok na uplatnění záruky zaniká v následujících případech:

  • poškozením zboží při přepravě (tyto škody je nutno řešit s dopravcem při převzetí)
  • porušením ochranných pečetí a nálepek, pokud na výrobku jsou
  • neodborným zacházením,
  • zboží bylo poškozeno živly
  • zboží bylo poškozeno nadměrným zatěžováním nebo používáním

Adresa pro zaslání reklamovaného zboží

U Sluníčka

Ivana Kovářík

Staré Město 250

569 32 Staré Město 

ZPŮSOB DORUČENÍ POŠTOVNÉ BALNÉ
Doporučený balíček vel. S
Doporučený balíček vel. S: Do hodnoty zboží včetně ceny poštovného 1180,- a maximální hmotnosti 2 kilogramů. Nejdelší strana balíčku nesmí přesáhnout 35 cm a balíček také nesmí přesáhnout při součtu všech tří rozměrů 90 cm!
100,00 Kč ZDARMA
Doporučený balíček vel. M
Doporučený balíček vel. M: Do hodnoty zboží včetně ceny poštovného 1180,- a maximální hmotnosti 2 kilogramů. Nejdelší strana balíčku nesmí přesáhnout 50 cm a balíček také nesmí přesáhnout při součtu všech tří rozměrů 90 cm!
120,00 Kč ZDARMA
Doporučený balíček vel. L
Doporučený balíček vel. L: Do hodnoty zboží včetně ceny poštovného 1180,- a maximální hmotnosti 2 kilogramů. Nejdelší strana balíčku nesmí přesáhnout 60 cm a balíček také nesmí přesáhnout při součtu všech tří rozměrů 90 cm!
130,00 Kč ZDARMA
Balík na poštu vel. S
Balík na poštu vel. S: Balík s dodáním na poštu - nutné vyzvednutí na vaší pobočce české pošty. Do hodnoty zboží včetně ceny poštovného 50.000,- a maximální hmotnosti 30 kilogramů. Nejdelší strana balíku nesmí přesáhnout 35 cm a balík také nesmí přesáhnout při součtu všech tří rozměrů 300 cm!
110,00 Kč ZDARMA
Balík na poštu vel. M
Balík na poštu vel. M: Balík s dodáním na poštu - nutné vyzvednutí na vaší pobočce české pošty. Do hodnoty zboží včetně ceny poštovného 50.000,- a maximální hmotnosti 30 kilogramů. Nejdelší strana balíku nesmí přesáhnout 50 cm a balík také nesmí přesáhnout při součtu všech tří rozměrů 300 cm!
140,00 Kč ZDARMA
Balík na poštu vel. L
Balík na poštu vel. L: Balík s dodáním na poštu - nutné vyzvednutí na vaší pobočce české pošty. Do hodnoty zboží včetně ceny poštovného 50.000,- a maximální hmotnosti 30 kilogramů. Nejdelší strana balíku nesmí přesáhnout 100 cm a balík také nesmí přesáhnout při součtu všech tří rozměrů 300 cm!
190,00 Kč ZDARMA
Balík na poštu vel. XL
Balík na poštu vel. XL: Balík s dodáním na poštu - nutné vyzvednutí na vaší pobočce české pošty. Do hodnoty zboží včetně ceny poštovného 50.000,- a maximální hmotnosti 30 kilogramů. Nejdelší strana balíku nesmí přesáhnout 200 cm a balík také nesmí přesáhnout při součtu všech tří rozměrů 300 cm!
340,00 Kč ZDARMA
Balík do ruky vel. S
Balík do ruky vel. S: Balík s dodáním do druhého dne od data podání. Do hodnoty zboží včetně ceny poštovného 50.000,- a maximální hmotnosti 50 kilogramů. Nejdelší strana balíku nesmí přesáhnout 35 cm a balík také nesmí přesáhnout při součtu všech tří rozměrů 300 cm!
130,00 Kč ZDARMA
Balík do ruky vel. M
Balík do ruky vel. M: Balík s dodáním do druhého dne od data podání. Do hodnoty zboží včetně ceny poštovného 50.000,- a maximální hmotnosti 50 kilogramů. Nejdelší strana balíku nesmí přesáhnout 50 cm a balík také nesmí přesáhnout při součtu všech tří rozměrů 300 cm!
160,00 Kč ZDARMA
Balík do ruky vel. L
Balík do ruky vel. L: Balík s dodáním do druhého dne od data podání. Do hodnoty zboží včetně ceny poštovného 50.000,- a maximální hmotnosti 50 kilogramů. Nejdelší strana balíku nesmí přesáhnout 100 cm a balík také nesmí přesáhnout při součtu všech tří rozměrů 300 cm!
210,00 Kč ZDARMA
Balík do ruky vel. XL
Balík do ruky vel. XL: Balík s dodáním do druhého dne od data podání. Do hodnoty zboží včetně ceny poštovného 50.000,- a maximální hmotnosti 50 kilogramů. Nejdelší strana balíku nesmí přesáhnout 200 cm a balík také nesmí přesáhnout při součtu všech tří rozměrů 300 cm!
360,00 Kč ZDARMA
Balík do balíkovny do 15 kg
Balík do balíkovny do 15 kg: Balík s dodáním do balíkovny - nutné vyzvednutí na zadané balíkovně, dodání obvykle následující pracovní den po dni podání. Do hodnoty zboží včetně ceny poštovného 50.000,- a maximální hmotnosti 15 kilogramů. Maximální rozměr balíku je 70 cm x 50 cm x 50 cm!
70,00 Kč ZDARMA
Osobní odběr
Osobní odběr je možný pouze při platbě předem a to ve Starém Městě u Moravské Třebové.
ZDARMA ZDARMA
ZPŮSOB ÚHRADY POPLATEK
Převodem nebo vkladem na účet
Na číslo účtu: 670100-2213930382/6210
BEZ POPLATKU
Dobírkou
Cenu dobírky připočítejte k základnímu poštovnému.
50,00 Kč
. . .
OBCHODNÍ PODMÍNKY ke stažení ve formátu PDF
.
zaregistrujte se
LOGIN
HESLO
trvalé přihlášení
zapomněli jste heslo ?
KOŠÍK JE PRÁZDNÝ
TIP Při objednávce zboží nad 2.000,00 Kč bude odeslání objednávky ZDARMA
. . .